سانتریفیوژ پوشرسانتریفیوژ مداومسانتریفیوژغیرمداومسانتریفیوژ دکانترفیلتر پرس صفحه ای(ممبران)فیلتر درامفیلتر شمعیفیلتر پرس نواریفیلتر ممبران سرامیکیمبدل حرارتی صفحه ایشریدرتیکنردیفوزیوناسکرو پرسخشک کنخشک کن فلوئیدیدخشک کن دوارکریستالیزاتورپینچ ولواواپراتورلاملا

تماس با مدیر فروشheader2.jpg

جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
جمعه, ۰۱ جولای ۲۰۲۲
جمعه, ۰۰ ذیحجه ۱۴۴۳

تاریخچه و معرفی شركت :

شركت توربین دار در سال 1360 در زمینه واردات، نصب و راه اندازی و بهره برداری توربین بخار برای کارخانه های قند و شکر فعالیت خود را شروع نموده و پس از کسب تجربه مفید در این زمینه، در سال 1365 محدوده فعالیت خود را به تأمین و ساخت کلیه تجهیزات کارخانه های قند، شکر و تصفیه شکر و همچنین صنایع مشابه ازجمله؛ نشاسته، گلوکز ، دکستروز، الکل، نمک، کاغذ، صنایع معدنی، صنایع شیمیایی و پتروشیمی، تصفیه آب و فاضلاب و ... گسترش داد. در سال 1370 شركت توربین دار در جهت نیل به خود كفایی صنعتی اقدام به افتتاح كارگاه های خود با مساحتی بالغ بر 6000 مترمربع با مشارکت شرکت های معتبر اروپایی و بهره گیری از مهندسین و متخصصان مجرب و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و به روز خود نمود. این شرکت پس از کسب تجارب ارزشمندی که در راستای طراحی، مهندسی معکوس، اصلاح خطوط تولید و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات وارداتی و در راستای تحقق آرمانهای این شرکت كه همانا خود كفایی صنعتی می باشد، اقدام به عقد قراردادهای انتقال دانش فنی، تكنولوژی و خرید ماشین آلات پیشرفته خود از معتبرترین شركت های بین المللی نمود که این امر موجب توانمندی و گسترش زمینه های فعالیت و تعدد پروژه های اجرایی گردید. شرکت توربین دار در انجام پروژه های صنعتی به صورت EPCفعالیت می نماید. همچنین شرکت توربین دار در راستای افزایش اهداف کیفی، بهبود مستمر محصول و ارائه خدمات پس از فروش مشتریان خود اقدام به اخذ گواهینامه های بین المللی ISO 9001, 10002, 140001 جهت پیشبرد سیستم مدیریت کیفیت، رضایتمندی مشتری، مدیریت سیستم محیط زیست نموده است.

  

آخرین توانمندی ماشین آلات خط تولید شرکت توربین دار درفهرست توانمندی های وزارت صنعت٬معدن وتجارت :

 

  • احداث کارخانه تصفیه نمک به روش تبلور
  • احداث کارخانه تصفیه شکر
  • احداث کارخانه قند٬شکر٬ چغندر قند٬نیشکر
  • احداث خط آبگیری معدنی Tailing
  • احداث خط آبگیری نشاسته٬ گلوگز و فروکتوز
  • احداث خط آبمیوه
  • احداث خط آبگیری کنسانتره معدنی
  • احداث خط آبگیری وبازیافت

زمینه های فعالیت:

 شرکت توربین دار در صنایع کلیدی از جمله صنایع معدنی (مس، آهن، زغال سنگ و ...)؛ آب و فاضلاب؛ شیمیایی؛ غذایی؛ نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت داشته است و کلیه محصولات شرکت توربین دار درصنایع ذیل قابل استفاده می باشد:

صنایع معدنی: تجهیزات جداسازی در فراوری مواد معدنی، مدیریت پساب و آبگیری از باطله (مس، آهن، سرب، روی، طلا، آلومینیوم، مولیبدن، زغال، کائولن، سرامیک و... )

 

  صنایع شیمیایی: تجهیزات جداسازی و گرمایی در فرایند تولید مواد شیمیایی، تصفیه آب و پساب و بازگشت آن به فرآیند (پتاس، نمک، سدیم فسفات، اسید سولفوریک، کلریدریک اسید، سودا، تری سدیم فسفات، کاغذ و صنایع سلولزی و ...) 

  صنایع نفت، گاز و پتروشیمی: تجهیزات جداسازی و گرمایی در تولید محصولات پتروشیمی، تصفیه آب و پساب و بازگشت آن به فرآیند، تصفیه پساب نفتی با رعایت استاندارد جهت تخلیه به محیط زیست، جداسازی آب، گل و مواد آلی (جداسازی روغن-گل- آب- نفت و... ) 

      صنایع غذایی و دارویی: تجهیزات عصاره گیری، روغن کشی (روغن زیتون و انواع روغن گیاهی)، سانتریفیوژ و جداسازی در خط تولید مواد غذایی (شکر، نشاسته، گلوکز و ... ) و دارویی (الکل، انواع نمکها و... )، آبگیری و خشک کردن محصولات نهایی (پودر ماهی، آبمیوه و...)، تصفیه آب و پساب و بازگشت آن به فرآیند.

   تصفیه آب و فاضلاب شهری و صنعتی: آبگیری از انواع لجن، بازیافت و بهینه سازی فرایند تصفیه آب و پساب

صنایع نیروگاهی و سایر: انواع توربینهای بخار، بادی و خورشیدی، بازیافت و بهینه سازی فرایند تصفیه آب

امکانات و تجهیزات

 

کاروسل؛با دقت 0.05 میلیمتر، حداکثر بار قابل تحمل 10 تن، قطر کارگیر 0.2 تا 4 متر، ارتفاع کار تا 3 متر

فرز CNC : کارگیر محور X طول 3 متر محور Y 1 متر، ارتفاع 1.5 متر، دقت : 0.01

 

بورینگ دیجیتال: عرض کارگیر(2 متر : Z)، طول کارگیر ( 1 متر : X )، اسپیندل  1 متر،ارتفاع 1.5 متر،

 

دریل رادیال: تا 4 متر،ارتفاع 1.5 متر،قطر6 متر

تراش: طول کارگیر تا 5 متر، قطر 70 متر   

 

دستگاه رول: حداکثر  ضخامت ورق 25 میلیمتر، حداکثر عرض ورق 2.5 متر، حداقل قطر داخل250 میلیمتر

 

دستگاه برش هوا گاز CNC: از ضخامت 4 تا 150 میلیمتر،  برش ورق فولادی

 

دستگاه پلاسما CNC: میز دستگاه  1.5 *2، ضخامت : از 0.06 تا 50 میلیمتر، برش ورق های آهنی و استیل

 

دستکاه برش آب  CNC: میز 2*6 متر، برش تا ضخامت 0.76 میلیمتر خروجی نازل،:برش انواع فلزات،سنگ، چوب، شیشه

 

بالانس در 2 نوع ثابت و پرتابل: بالانس تا 15 تن، طول کارگیری 8 متر، قابلیت به کارگیری (R.P.M) های مختلف برای هر قطعه، کمترین دور بالانس 60 دور/دقیقه و بیشترین 15000دور/دقیقه، پرتابل (موبایلینگ) قطعه های کمتر از 7 کیلو گرم