سانتریفیوژ پوشرسانتریفیوژ مداومسانتریفیوژغیرمداومسانتریفیوژ پیلرسانتریفیوژ دکانترسپراتور روغنفیلتر پرس صفحه ای(ممبران)فيلتر ديسكیفیلتر خلاء نواریفیلتر درامفیلتر شمعیفیلتر پرس نواریفیلتر ممبران سرامیکیمبدل حرارتی صفحه ایشریدراسکرو کانوایرتیکنر(RO)اُسمُز معکوسدیفوزیونبرج تقطیرهمزنتوربین بادیتوربین بخاراسکرو پرسپرس تفالهخشک کنخشک کن فلوئیدیدخشک کن دوارکریستالیزاتورپمپ پرستالتیکپینچ ولواواپراتورلاملابویلر با سوخت باگاس

تماس با مدیر فروش



header2.jpg

جمعه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
جمعه, ۲۶ فوریه ۲۰۲۱
جمعه, ۱۳ رجب ۱۴۴۲

برش لیزر

برش لیزر تکنولوژی برش فلزات شامل آهن، استنلس استیل و آلومنیوم با استفاده از لیزرco2   است.
برش آهن تاضخامت اسمی۲۴mm , برش استیل تا ضخامت۱۲mm, برش آلومنیوم تا ضخامت  ۸mm توسط دستگاههای با قدرت اشعه۴kwدقت برش با توجه به ضخامت قطعات و سرعت برش بین0/01-۰/۸mmمی‌باشد. برش فلزات رنگی (برنج، مس و...) در حال حاضر با تکنولوژی لیزر امکانپذیر نمی‌باشد. هزینه برش قطعات در ضخامتهای ذکر شده نسبت به سایر روشها کاهش چشمگیری داشته‌است .دستگاه برش لیزر  Microbars برای مواردی که دقت بالا و سرعت برش بالا مورد نیاز باشد، استفاده می شود. استفاده از راهنما و درایو AC خواص دینامیک بسیار خوبی را برای دستگاه این شرکت بهمراه داردمحدوده ضخامت قابل برش برای این دستگاه با اضافه کردن یک مشعل پلاسما به دستگاه قابل افزایش می باشد.

 برش آب:
برش واتر جت به معنی برش مواد با استفاده ازفشار زیاد جت آب است. با کنترل کامپیوتری این نیرو می توان اشکال مورد نظر را تولید کرد.

دستگاه برش واتر جت از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. پمپ شدت دهنده که فشاری در حدود ۴۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰  Psi تولید می کند و نازل برش که بر روی ساختمان دستگاه نصب شده است. این نازل قدرت گردش در سه جهت X , Y , Z را داراست. بنابراین به راحتی قدرت انجام فرمانهای لازم را دارد. در مقایسه با برش پلاسما و لیزر، امتیازات واتر جت وسیع است. واتر جت قابلیت برش بازه وسیعی از مواد را داراست. به عنوان مثال می توان به فلزات، غیر فلزات، سرامیک، فلزات غیر آهنی، انواع سنگ، چرم، پلاستیک، شیشه و … اشاره کرد. نکته قابل توجه در صنعت ایجاد تنشهای حرارتی بعد از برش در قطعه است که در موارد حساس غیر قابل قبول است لذا استفاده از واتر جت به علت برش با آب هیچ نوع تنش حرارتی در قطعه بر جا نمی گذارد که منحصر به فرد و بسیار حائز اهمیت است. ضخامت اقتصادی برش  با واتر جت حدود ۵۰ سانتی متر است . برای فلزات اگر نیاز به برشی با ضخامت بیشتر دارید استفاده از این روش پیشنهاد نمی شود.